Byou X Kazuki ... Ty jeho rty ♥

30. december 2011 at 3:33 | Saki-chaaan ! |  FAN FICTION ( CZECH only !!! )
Opet srry za chyby
nejlip +15
Taoki a Kaori - smyslene postavy
Nejsem zadnej spisovatel xD takze plllssssss toleranci :D


Jsem fotograf pod přezdívkou známou jako Kazuki . Je o mne celkově velký zájem u obou pohlaví . Což pro mne není problém , ale jednou jsem pochopil díky jedné osobě , jaké to je když vás někdo miluje a vy jeho .
" Kazu ?! .... Kazuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ?!" zaslechl jsem volání mého vedoucího
" Ano pane ? co potřebujete ? " prohlédl si mě od hlavy až k patě
" Na tobě je něco nového .... ehm zpět k práci ... Dnes přijede Nový model ... "
Myšlenkou mi projel další hezounek co pro mne ale nemá už žádné kouzlo byl jsem takovými hochy otráven .
" Bude to něco luxusního Kazu ... musíš se snažit . "
" Oh , dobře ... ale já se snažím vždycky " Šéf se otočil já už se připravoval k odchodů také a najednou na mě z poza rohu vyskočí
Taoki .
" Kazuki ! pod sem ! " Protočil jsem oči a věděl jsem o co mu zase jde .
" Tak co chceš dneska ?! hm ?" řekl jsem značně vytočené
" Já .... já jen... vrať se ke mě ... " Probodl jsem ho pohledem
" Já myslel že už jsem ti to jasně vysvětlil !!!! mezi namy není nic jiného než práce !!! prostě mě nebavíš !!! Jsem na jiný kluky!NAZDAR !"
Odejdu kousek od něj a promluví na mě Kaori
"Kazu ?"
" JEZIS A TEBE TAKY NECHCI !!!!"
Rozběhl jsem se směrem k mé malé kanceláři a zamcel jsem za sebou .
" KAZUUUUUU" po 10 minutách ticha otravuje šéf
Vyběhnu z kanceláře celý usměvavý a najednou uvidím ten náš luxus .... jen co tu věc zpatrim tak šéfa chytnu za ruku a táhnu za roh .
" Bože co to je ? "
" No já nevím ... přišel ten kluk se zeptat ..aa.... "
" Jakej kluk ?! " Nechápavě jsem se zadíval na překvapené vypadajícího šéfa
" Támhle ten !" Ukázal na špinavě blonďatého kluka stojícího s cigaretou před vchodem
" A to mám jako fotit toho psa ? nebo toho kluka ? "
" Aasi psa.... "
Jen co tohle dořekl , rozběhl jsem se k tomu klukovy s tím že mu nadám přišel jsem k němu a promluvil jsem
"Hele ? ehm "
" Oh ... dobrý den Kazuki " krásně se na mě usmál
" Já .... ehm.... "byl jsem jako zhypnotizovaný jeho krásou
" Říkej mi Byou " mrkl na mě
" Dobře " podám mu zdvořilé ruku a on ji přijme
" Asi jsem tě možná vyplašil focením mého psa ... ale je jediný co mě neopustil ... jinak jsem sám ... pořád "
" Takže s nikým nechodíš ?!" vyhrklo ze mě , a já ani nechápal podstatu mojí otázky
" Ehmm.. ne " podíval se na mě tak jako by si v duchu říkal ( ty jdeš na to rychle hochu )
Nakonec jsme se spolu vrátili do foto salónu a tam jsme stravili zbytek dne uklidňováním toho čokla ... Vůbec nechtěl držet a já neměl ani páru o tom jak se fotí psi , k tomu mě rozptyloval Byou tím jak je k **** nebudu říkat čemu . Cítil jsem nejen víc a víc že ho chci ale že ho mám radši a radši .... " ježíš přece se nemůžeš zamilovat za jeden den vole !" ... zašeptal jsem si pro sebe .
Nakonec jsme něco málo nafotili já to Byou ukázal na větší obrazovce popsal jsem mu co zpravím on mi řekl jak to chce aby to vypadalo a pak už mi hrozilo jen to že ho vzivote neuvidím ..... " B-Byou ! " zastavil jsem ho ve dveřích .... " Já ... nechceš se semnou někdy třeba zase vidět ?? " Otočil se přiblížil se ke mě a pomalu mě políbil na rty sice to bylo něco jako nevinný polibek ale já byl víc než spokojen " Jo chci tě zase vidět " Vyměnili jsme si čísla a on odešel s tím že pozítří se jde do Kina . Já jen pozhasínal zamkl protože jsem šel z práce jako poslední . I přes celodenní práci jsem se ale dnes cítil úžasně .
Dojel jsem autem domů hněd jsem vletěl do postele , v momentě bylo po mě . Jako každý den jsem tedy vstal a šel se připravit do práce zkulturnit obličej a najist se . Celý den i při focení jsem myslel jen na něj a nemohl jsem se soustředit . Hlavně jsem už chtěl být doma a spát protože druhý den budu s ním . Taky se mě přání splnilo , odpracoval jsem si co jsem měl a šel jsem domů dál jsem si sprchu a letěl do postele . Jen že jsem se celou noc otáčel v posteli , měl jsem víc než nemravné myšlenky a nejhorší bylo to že jsem myslel na nej a nervozita stoupala . " Pane bože KAZU ! Děláš jako by to bylo tvoje první rande ! " okřikl jsem sám sebe . Nakonec mi nezbivalo nic jiného než si zajet rukou do kalhot a udělat to sám . Jen co jsem si pohrál vytuhl jsem jako mimino .
Ráno zhodim budík ze stolečku , ještě že jsem měl volno , jinak bych mohl začít panikařit . Až do 18:00 jsem se věnoval úpravě fotek a pak jsem se šel už připravovat psychicky , fyzicky i vizuálně na schůzku .
Najednou mi zazvonil telefon zvednu to a uslyším jeho hlas " Hele emmm... Kazuki ... já nemám čas ... asi to budem muset zrušit mám tak na hodinu něco důležitého ... " .... hned mě napadl záchrany plán " Tak se stav až budeš moct ke mě " nadiktoval jsem mu adresu , s velikou radostí ze schůzka nakonec nepadla... Jen jsem si musel ještě uklidit takže vypukla panika .
Běhal jsem po celém baráku a skládal harampádí .
Zvonek se mi rozezněl na celý dům , sice jsem ještě neměl úplně hotový úklid ale co už dalo se to přežít . " Už běžím! " Otevřel jsem dveře a byl tam " Ahoj , já fakt se ještě jednou omlouvám " ... v hlavě se mi ozvalo jen " Bože už mlč a neomlouvej se " ale čin co jsem u toho udělal byl trochu závažnější .
Přitáhl jsem si ho k sobě a pusu mu zavřel polibkem , na ten jeho vyděšený výraz nezapomenu . Jenže mě čekalo další překvapení . On se ke mě přitiskl ještě víc a začal mě líbat . Nakonec jsem pootevřel pusu a chvíli jsme si pohrávali jazyky . " Tohle jsem neplánoval aby jsi věděl " řekl mi když se poodtáhl ... " Já taky ne " pousmál jsem se .
" Jen jsem ještě nestihl uvařit , nevadí ? " vykoktl jsem při zjištění že jsem na to zapomel
" Nevadí , ani hlad moc nemám "
" Hm...dobře "
" Kazu ... já ... já vím že jsme se viděli jen dvakrát ... ale , já už to nemuzu vydržet... " rozbušilo se mi srdce . Pomalu jsem přešel až k němu a svalil jsem si ho na pohovku . Vůbec se mi nebránil takže jsem ho prvně líbal na ústa pak jsem přešel ke krku a pomalu jsem rozepínal knoflíčky u jeho košile . Cele jeho tělo si zasloužilo moje polibky za to dokonalost . Tak jsem políbil každé nově odhalené místo na jeho těle " Kazu !" zasekl jsem se ... " Byou ?" .... " Ja ... se asi zamiloval " zasmál se " Mmmmm " přiblížil jsem se pomalu k jeho pod bříšku a jemně přitiskl rty a zase pomalu odtáhl " Já jsem se 100 % zamiloval " .
Vrátil jsem se opět k obnažováni jeho těla jenže mě opět přerušil . Nathl se a sundal mi tričko taky " Nechci tu bejt jedinej naháč " odpověděl jsem mu úsměvem a polibkem na rty . Rukou jsem po bříšku jel až dolů ke knoflíku od kalhot a zipu . Knoflík jsem rozepl a zip jsem taky překonal . Stáhl jsem ty kalhoty úplně dolů sundal jsem i svoje . Schledal jsem na jeho tváři značnou nervozitu a taky už se začal potit. " Neboj se zlato " zašeptal jsem na uklidněnou . " Já jsem v pohodě " .... " Dobře "
Zajel jsem rukou do jeho slypu a hladil mu ho . " Wrrrrr " prohnul se jemně v zádech . " Co na mě vrčíš kočičko ? " optal jsem se ho provokativně ale neodpověděl . Asi už na to neměl dost to jeho sykani a kousání do rtů vzrušovalo i mě . Takže jsem cítil že moje tělo dožaduje toho jeho . Pomalu jsem mu stáhl i poslední kousek oblečení z těla stáhl jsem i ten svůj a roztáhl jsem mu opatrně nohy , celou dobu mě pozoroval . Vyhoupl jsem se k němu chvíli jsem si vychutnával jeho rty a pak jsem se začal připravovat na to že do něj vztoupim " O-opatrně jo ? ".... " ano " a už jsem do něj začal pomálu vnikat , dostal jsem se tam celý a tak jsem si vzrušením vzdychl . Z jemného přirážení jsem se dostal až k tomu nejrychlejšímu co zvládnu . Přitiskl se ke mě povne a už jsem jen cítil že jemu už jsem dobře udělal po chvilce vlna poslední kápky vzrušení projela i mnou a já mu to pustil do zadku .
Usnuli jsme namáčknutí na sobě na pohovce .
Další den jsem měl zase práci , vyprovodil jsem ho polibek na rozloučenou taky proběhl . Dny plynuli my dva spolu chodili spokojeně a stasne už asi měsíc a chodil mě navštěvovat do prace . Byl jsem nejšťastnější člověk pod sluncem , za to že mám tak dokonalého přítele , jenže najednou ke mě přestal chodit a byl odtažitý , až jsem jednou nevydržel .
" Co ti sakra je !?!!!! " vykřikl jsem na něj
" Mě nic !!!! " dostal jsem ráznou odpověď
" Ty už mě nemiluješ nebo co ?! " po téhle větě mi slzy zalili očí
" Miluju... ale Taoki a Kaori říkali že ze mě budeš mít jen věc na sex pak mě odhodíš jako je ! a já už jsem si prošel dost zklamanima a vztahama na nic !!! " Vztal jsem ze židle vážně rychle a obejmul jsem ho pevně jsem ho k sobe přitiskl a zašeptal jsem " Jenže tebe já miluji a oni lžou ... je na tobě komu budeš věřit ... jim nebo mě " Odtahnul jsem se a odešel jsem ... nechtěl jsem aby mě vyděl brečet . Ve dveřích mě chytl za ruku ... " Já ti věřím ! " a hned následoval polibek . Polibek který mi strašně chyběl . Těch rtu které se chvílemi zdáli nedosažitelné .
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 vestec vestec | Web | 13. january 2012 at 5:32 | React

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Miyo Miyo | Web | 21. january 2013 at 16:10 | React

Kráně napsaný. Ten konec mě naprosto dojal přímo k slzám.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement