November 2013

Dark Circus - Život nebo iluze - část 1.

27. november 2013 at 0:41 | Saki Akuma |  FAN FICTION ( CZECH only !!! )
Saito je mladík který jevý zájem pouze o muže, ale se svým ninějším přítelem až tak spokojený není . Každopádně tuto situaci bere pouze jako malý detail a přijede svého přítele představit rodičům u kterých jej čeká jeden šok za druhým. Třešničku na dortě chaosu však tvoří místo mnohem tajemější zvané " Dark Circus ". Od kud pochází zvrhlý démon Aku který ho však začne více než zajímat a tím se začne situace ještě více zamotávat nemluvě o tajemných umrtích a příhodách v městečku.Dark Circus - Opening ~

24. november 2013 at 4:52 | Saki Akuma |  FAN FICTION ( CZECH only !!! )
Po docela dlouhé době jsem se konečně dokopal k tomu abych napsal příběh nebo chcete-li povídku s Gay tématikou. Postavy jsou smyšlené ale Aku inspirován Tsuzuku z Mejibray.Možná časem vytvořím kresbou či využitím nějakého šikovného programu i jejich podoby.

Příběh a tedy i krátký úvod je následující :

Saito je mladík který jevý zájem pouze o muže, ale se svým nynějším přítelem až tak spokojený není . Každopádně tuto situaci bere pouze jako malý detail a přijede svého přítele představit rodičům u kterých jej čeká jeden šok za druhým. Třešničku na dortě chaosu však tvoří místo mnohem tajemější zvané " Dark Circus ". Od kud pochází zvrhlý démon Aku který ho však začne více než zajímat a tím se začne situace ještě více zamotávat nemluvě o tajemných umrtích a příhodách v městečku.

Doufám že tato krátka upoutávka vás naladila ke čtení mé nové povídky ktera bude na tento blog díky mému zanepráznění ve škole přibívat po nejvíce 3 částech během celého týdne. Nechci slibovat určité dny ani určité počty částí momentálne opravdu nevím jak budu stíhat se školou a jestli vás bude bavit , pokud ano budu rád za každý koment.

Smějící se